۱۰ تا از برترین گوشی های هفته !

 

هفته گذشته شیائومی و گوگل  با تلفن های تازه معرفی شده خود بر علاقه خوانندگان ما غلبه کردند ، این بار برترین های ما از سه مدل گذشتند.در عوض ، نوبت سامسونگ است که با افتخار گلکسی F41 تازه رونمایی شده ، پیشگام شود. آیفون ۱۲ پرو مکس پیش از اعلامیه خود ، در ۱۰ مورد برتر خود بی سابقه است و کاملاً مطمئن است که یک پله بالاتر خواهد بود.

سامسونگ دیگری ،  یعنی Galaxy S20 FE ، تریبون را جمع می کند و رهبر قبلی Google Pixel 5 را به سمت چهارم می کشاند.Xiaomi Mi 10T  و  Mi 10T Lite به اندازه کافی جالب توجه کرده اند. که هفته گذشته در رده های دوم و سوم قرار داشتند ، اکنون به طور کامل سقوط کرده اند. به جای آنها Mi 10T Pro وارد نمودار می شود و جایگاه پنجم را به خود اختصاص می دهد.

ردمی نوت ۹ پرو از مزایای زمین های اطراف خود بهره می برد و با چهار پله صعود به رتبه ششم می رسد ، در حالی که گلکسی M51 نیز موفق به کسب زوجی شده است که در جایگاه هفتم ایستاده اند.Poco X3 NFC جایگاه هشتم را حفظ کرده است ، در حالی که Galaxy A51 به جدول بازمی گردد و رکورد حسادت انگیز هفته های خود را در ۱۰ صفحه برتر افزایش می دهد. این رقابت ها سخنی از برگشتن تلفن دیگری همچون  Redmi Note 9 را بازگو میکند.