samsung galaxy s21 fe
گلکسی S21 FE کجاست ؟

 

در هفته‌های گذشته سامسونگ قسمت دوم رویداد UNPACKED ۲۰۲۱ خود را برگزار کرد که هیچ محصول جدیدی در آن معرفی نشد. البته انتظار می‌رفت کره‌ای‌ها در این رویداد از گلکسی S21 FE رونمایی کنند، اما یک بار دیگر معرفی نسخه‌ی Fan Edition گلکسی S21 به تعویق افتاد.گلکسی S20 FE که یکی از مدل‌های پرطرفدار بازار است، در ماه اوت سال گذشته‌ی میلادی در رویداد آنپکد ۲۰۲۰ رونمایی شده بود و انتظار می‌رفت سامسونگ امسال در ماه سپتامبر از گلکسی S21 FE رونمایی کند.

وب‌سایت TechRadar مدعی است در مصاحبه با سامسونگ از این شرکت درباره‌ی این موضوع که آیا قصد داشته در رویداد اکتبر گلکسی S21 FE را معرفی کند یا نه سؤال پرسید، اما آن‌ها درباره‌ی معرفی این گوشی یا حتی وجود آن پاسخی ندادند. شرکت TechRadar در ادامه اعلام کرده است که تقاضا و تمایل زیادی از سوی کاربران برای خرید هر دو سری گلکسی S و گوشی‌های تاشوی آ‌ن‌ها وجود دارد و برای پاسخگویی به تقاضای کاربران، این گوشی‌ها را در اولویت قرار می‌دهند.

galaxy s21

تا به‌ حال شایعه‌های بسیاری درباره‌ی نسخه‌ی Fan Edition پرچم‌دار فعلی سامسونگ منتشر و تصاویر بسیاری از آن افشا شده است. اما چرا این گوشی همچنان آماده‌ی معرفی نیست؟شاید شما هم حدس می‌زنید دلیل این تأخیرهای مکرر چیزی نیست به‌جز بحران جهانی چیپ‌ست‌ها باشد که به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، فرایند تولید و توزیع بسیاری از محصولات، از PS5 تا خودروها و گوشی‌های هوشمند را با مشکل مواجه کرده است.

سرانجام  گلکسی S21 FE چه میشود؟

پوپال نتوانست جزئیات دقیقی درباره‌ی تأخیر به‌وجود آمده در معرفی گلکسی S21 FE ارائه کند، اما به فشاری که در سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۲۱ روی خط تولید سامسونگ وجود داشت اشاره کرده است. در این بازه‌، خط تولید سامسونگ در ویتنام به‌دلیل شیوع ویروس در این کشور با مشکل مواجه شد.رویترز در گزارشی اعلام کرد که برخلاف محدودیت‌های قبلی، شیوع بیماری در ماه مه تولید شرکت‌های فناوری را با تهدید جدی روبرو کرد.

البته طبق ادعای بلومبرگ، کمپانی کره‌ای تنها شرکتی نبود که تحت تأثیر چنین شرایطی متحمل ضرر شد، فاکس‌کان که یکی از تأمین‌کنندگان اصلی اپل است هم مجبور شد در ماه اوت کارخانه‌های خود را به‌صورت موقت تعطیل کند. اما چون نیمی از خط تولید گوشی‌های سامسونگ در ویتنام مستقر است، تعطیلی‌ها و بحران کمبود قطعات ممکن است خط تولید گوشی‌های فعلی و آینده‌ی این شرکت را نسبت به سایر کمپانی‌ها بیشتر تحت تأثیر قرار دهد.

GALAXY S20 fe

منبع خبری: دیجی کالا مگ