مشکلات صفحه نمایش Galaxy S20 FE در آپدیت جدید رفع شد

ماه گذشته ، سامسونگ دو نسخه به روز رسانی برای هر دو نوع ۴G و  Galaxy S20 FE 5G ارسال کرد که هدف آن رفع مشکل صفحه لمسی بود که برخی از کاربران تلفن را تحت تأثیر قرار داده بود.تا قبل از این به روز رسانی ، تلفن هنگام لمس یا بزرگنمایی لمس دچار مش می کند.تیم نرم افزاری سامسونگ یک به روزرسانی جدید برای Galaxy S20 FE منتشر کرده، اما گزارش های اولیه این به روزرسانی – که به صفحه نمایش در لاگ اشاره دارد – هنوز این مشکل را به طور کامل برطرف نمی کند.

شماره ساخت به روزرسانی G781BXXU1ATK1 است و سیستم عامل جدید این هفته شروع به کار خواهد کرد.یکی از نکات مهم در تغییرات ذکر شده “بهبود ثبات صفحه لمسی “.طبق گفته های  کاربر Reddit ، “پیمایش ناخوشایند هنوز هم اتفاق می افتد ، اما کمتر “.این کاربر همچنین گفته است که این مسئله هنگام بزرگنمایی کوچک یا کوچک “هنوز اتفاق می افتد ، اما هموارتر و بهتر است”.

برخی از کاربران در بخش Reddit معتقدند این مسئله می تواند یک مشکل سخت افزاری باشد،که توسط به روزرسانی های نرم افزاری قابل حل نیست.کاربر NicoToscani71 گفته: “این از روز اول قابل توجه بود. من نمی توانستم بفهمم که چرا صفحه ۱۲۰ گیگاهرتزی هنگام پیمایش انگار دچار سکته مغزی جزئی میشود.این دو به روزرسانی بسیار جزئی انجام شده است ، اما من هنوز هم می خواهم این POS را حداقل دو یا سه بار در روز پرتاب کنم. ”