EVO-Plus-PRO-Plus-SD-Memory
سامسونگ از کارت حافظه هایPRO Plus و EVO Plus رونمایی کرد که می توانند از سقوط و آب نمک زنده بمانند

شکافهای کارت SD با اندازه کامل کاملاً از یا رفته اند – این روزها تنها جایی که احتمالاً آنها را پیدا خواهید کرد DSLR و برخی دوربین های بدون آینه است. و اگر از یکی از آن ها استفاده می کنید ، مخصوصاً برای کار ، حافظه جانبی سریع اما با دوام می خواهید زیرا عکس ها و فیلم های ذخیره شده روی آنها می توانند بسیار ارزشمند باشند.

Samsung SD card

اینجاست که دو خط جدید سامسونگ وجود دارد ، PRO Plus و EVO Plus. ظرفیت هر دو از ۳۲ گیگابایت تا ۲۵۶ گیگابایت در دسترس است و از رابط UHS-I استفاده می کنند. اکثر کارتها دارای درجه کلاس U3 هستند ، همه به جز گزینه های ۳۲ گیگابایتی و ۶۴ گیگابایتی EVO Plus ، که به جای آن U1 هستند (اگر قصد فیلمبرداری با کیفیت ۴K را دارید ، ترجیحاً از کارت U3 استفاده می کنید).

cameraand SD card

همه کارتها ضد آب هستند و می توانند در زیر ۱ متر آب به مدت سه روز زنده بمانند ، حتی در آب نمک. همچنین آنها ضد رطوبت هستند و می توانند از ارتفاع ۵ متر (۱۶ فوت) مقاومت کنند و در دمای بین -۲۵ درجه سانتیگراد تا ۸۵ درجه سانتیگراد (-۱۳ درجه فارنهایت تا ۱۸۵ درجه فارنهایت) کار می کنند. آنها همچنین می توانند از اشعه (به عنوان مثال اسکنر اشعه ایکس در فرودگاه) و آهن ربا زنده بمانند. کارت ها با ۱۰ سال ضمانت محدود ارائه می شوند.

feature of sd card